Lista filmów

1 (1) [1]

Wstawił: 1 | 1 | Komentarzy: 1 | Kategorie: 1

Animatrix / The AnimatriX (2003) [Lektor]

Wstawił: gość | 2017-06-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Anime, Sci-Fi

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Bezprecedensowa fuzja film animacji CG i film japońskiej anime - film ANIMATRIX - jest film kolekcją 9 oryginalnych film filmów krótkometrażowych stworzonych film przez braci Wachowskich, film twórców trylogii Matrix. film Inspirowana przez fantastyczną film akcję i innowacyjną film fabułę, rządzącą trylogią film Matrix, ta spektakularnie film widowiskowa seria filmów film krótkometrażowych sięga głębiej film w przedziwny, wyrafinowany film świat Matrixa. "Animatrix" film zawiera m.in. "Ostatni film lot Ozyrysa", epizod film wyreżyserowany przez A. film Jonesa, który stanowi film preludium do "Matrix film Reaktywacja".

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
5000 tysięcy film lat temu faraoni film grali o władzę film w Grę Cieni. film Doprowadziła ona do film wojny o ogromnych film rozmiarach. Dopiero faraon film Yami dał radę film unicestwić potwory nękające film ludzi i niszczące film świat. W tym film celu zamknął je film w płytkach, tajemnicze film moce, a z film nimi także swą film własną duszę schował film w siedmiu przedmiotach. film Po wiekach Solomon film Muto wraz z film grupą innych archeologów, film wykopuje pudełko z film puzzlami Yami'ego i film wręcza je swemu film wnukowi Yugiemu. To film on układa puzzle film i uwalnia faraona film dzięki czemu zostaje film napełniony pradawną energią film i mocą. Właśnie film on...

Nasz serwis staraliśmy się tak zaprojektować, aby nasi użytkownicy mogli czerpać z niego mozliwie najwięcej przyjemności. Jest on prosty i czytelny. Łatwo odnajdziecie w nim materiały, które aktualnie Was interesują. Wszystko oczywiście bez zbędnych przerywników w postaci reklam, czy też limitów. Liczymy też na to, że sami będziecie dzielili się treściami, które uważacie za ciekawe. Dzięki komentarzon i ocenom innych uzytkowników, łatwo zobaczycie, jak zostały odebrane przez resztę. Życzymy miłych chwil spędzonych na naszej stronie.