Lista filmów

1 (1) [1]

Wstawił: 1 | 1 | Komentarzy: 1 | Kategorie: 1

Nietykalni / The Untouchables (1987) [Lektor]

Wstawił: gość | 2017-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Gangsterski

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Stany Zjednoczone film po wprowadzeniu prohibicji film przeżywają problemy z film narastającą przemocą oraz film tworzeniem się zorganizowanych film grup czerpiących zyski film z nielegalnej sprzedaży film alkoholu. Prym w film tym procederze wiedzie film chicagowski gangster - film Al Capone (Robert film De Niro). Wszelkie film próby walki, aresztowania film kończą się zawsze film zwolnieniem Capone i film jego ludzi. FBI film postanawia stworzyć specjalny film oddział do walki film z mafią, na film czele którego staje film Eliot Ness (Kevin film Costner).

Pulp Fiction (1994) [Lektor]

Wstawił: gość | 2017-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Gangsterski

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Płatni mordercy, film Jules (Samuel L. film Jackson) i Vincent film (John Travolta), dostają film zlecenie, by odzyskać film z rąk przypadkowych film rabusiów tajemniczą walizkę film bossa mafii. Nie film dość tego, Vincent film dostaje kolejną robotę film - na czas film nieobecności gangstera w film mieście, ma zaopiekować film się jego poszukującą film wrażeń żoną Mią film (Uma Thurman). Vincent film i Jules niespodziewanie film wpadają po uszy, film gdy przypadkowo zabijają film zakładnika. Kłopoty ma film też podupadły bokser film (Bruce Willis), który film otrzymał dużą sumę film za przegranie swojej film walki. Walkę jednak film wygrywa, a Los film Angeles staje się film od tej...

Nasz serwis staraliśmy się tak zaprojektować, aby nasi użytkownicy mogli czerpać z niego mozliwie najwięcej przyjemności. Jest on prosty i czytelny. Łatwo odnajdziecie w nim materiały, które aktualnie Was interesują. Wszystko oczywiście bez zbędnych przerywników w postaci reklam, czy też limitów. Liczymy też na to, że sami będziecie dzielili się treściami, które uważacie za ciekawe. Dzięki komentarzon i ocenom innych uzytkowników, łatwo zobaczycie, jak zostały odebrane przez resztę. Życzymy miłych chwil spędzonych na naszej stronie.